Duyurular

 Referanslarımız
 
Bosna Üniversitesi Bölümleri


Bosna Üniversitesi Bölümleri

Bosna Üniversitesi  daha sonra fakültelerle ile entegre sistemine geçmiştir. Bosna Üniversitesi yasal süreçleri imzalamış, anlaşmaları yapılmıştır.

Avrupa üye ve Avrupa ülkelerinden mezun olanlardan farkı kalmamıştır. Bosna Üniversitesi  Ünlü bilim adamları, girişimciler üniversiteye katkı sağlamışlardır. Spor ve Kültür alanlarında yetkileri ile ve Bologna sürecinin standartları geçerlidir.

Teknik ve Bilimsel eğitim görevlileri ABD ve diğer kuruluşlarla iş birliğine gidilmektedir. Turizm ve diğer ilgili disiplinlerin, cazip bir yer, büyük bir kütüphanesi holdingler ve bilgi merkezi ve çeşitli kültürel modern bir iç tasarıma sahiptir.  


Bosna Üniversitesi Fakültelerinde iki düzeyde eğitim yapılıyor. Bologna program sürecine 3+2 sistem olarak pratik uygulamaya tabi tutulmaktadır. Modern derslikler, Laboratuarlar, hastaneler, tanınmış şirketler ve kamu kurum uygulamalı eğitim performansı ile organize edilmiş ayrıca enteraktif ve mükemmellik işbirliğinde yüksek düzeye ulaşıyorsunuz.

Bosna  Üniversitesi bileşenleri bölümlerinden birini seçme imkanı ile teknik bilimler çalışmaları düzenlenir,  edildiği teknik üniversitesi çalışmaları ile aktif çalışmalar sergilenmektedir.

Öğrenciler ekonomide yetenekli ve yaratıcı çalışma ve uygun makamlar için eğitiliyor. Bu bilgi ve farklı yöntemler mühendislik ve grafik tasarım, mimarlık, inşaat ve mühendislik bilgilerinin eski potansiyel ve gerçek sorunlarını tespit etme ve çözme kullanarak bunları sağlayacak beceriler kazanacaktır.


     Hit : 60906


Saraybosna Eğitim Danışmanlığı
İSTANBUL CAD.NO:21 KAT:2 DAİRE 2 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 0034 ( PBX) Fax: 0212 571 00 20
- Fax: Bosna Üniversitesi
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.sarabosnaegitim.org
Malta Dil Okulları